Навчально-науковий семінар “Актуальні проблеми захисту польових культур в сучасних умовах”

17 лютого 2023 року кафедрою землеробства, грунтознавства та захисту рослин сумісно з компанією ТОВ “Сингента” проведено навчально-науковий семінар “Актуальні проблеми захисту польових культур в сучасних умовах”.

Спікер (технічний експерт компанії ТОВ“Сингента”) Юрій Парфенюк – розповів про нові сучасні продукти команії. Жваві дискусії викликали питання застосування інгібіторів росту на посівах ріпаку та соняшнику. Особлиий інтерес викликала презентація фунгіциду  Міравіс Нео, що містить три діючі речовини з трьох хімічних груп (карбоксаміди, стробілурини, триазоли) та здатний контролювати хвороби листя та колосу пшениці озимої.

На семінарі було підведено оцінку ризиків від основних хвороб польових культур. Проведено обговорення методики досліджень з визначення видового складу збудників хвороб та чисельності фітофагів у посівах польових культур  та заходів щодо зменшення їхньої шкідливості.

В роботі семінару прийняли участь 40 чоловік (НПП факультету агротехнологій та природокористування, аспіранти, студенти).

Дирекція факультету агротехнологій та природокористування висловлює подяку компанії ТОВ “Сингента” за участь у навчально-науковому семінарі.