Центр виховної роботи і соціально-культурного розвитку

ukrainetsn В.о. директора центру
Українець Наталія Володимирівна
:

Центр виховної роботи і соціально-культурного розвитку є структурним підрозділом ЗВО «Подільський державний університет». Центр створений на підставі рішення вченої ради ЗВО «ПДУ» від 01.06.2020, протокол № 8 та за наказом ректора ЗВО «ПДУ» від 01.06.2020  № 66.

Центр безпосередньо підпорядковується ректору університету. У своїй діяльності Центр керується чинним законодавством України, Конституцією України, Законом України «Про освіту», Законом України «Про вищу освіту»,  Концепцією виховання особистості в умовах розвитку української державності, Концепцією національного виховання, Статутом ЗВО «ПДУ», наказами ректора ЗВО «ПДУ», рішеннями вченої ради та ректорату ЗВО «ПДУ», Правилами внутрішнього розпорядку ЗВО «ПДУ» та цим Положенням.

Центр функціонує з метою набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, незалежно від етнічної приналежності, формування особистих рис громадянина України та формування всебічно розвиненої особистості, превентивного виховання сучасного здобувача освіти, створення умов для реалізації творчого потенціалу особистості здобувача освіти, розвитку його нахилів і обдарувань, контролю за функціонуванням гуртожитків ЗВО «ПДУ», забезпечення належних умов для проживання у них здобувачів освіти. Створений для організації і проведення профорієнтації, налагодження психологічної підтримки здобувачів освіти, проведення маркетингових досліджень та виставкової діяльності, забезпечення ефективної реклами ЗВО «ПДУ».

Павлюк Вадим Станіславович
психолог

тел. 097-139-65-35

Сектор виховної роботи і студентських справ