27 жовтня на кафедрі садово-паркового господарства, геодезії та землеустрою відбувся науково-практичний семінар, присвячений «Дню збереження довкілля та миру».

Життя людей тісно пов’язане зі станом довкілля. Наше завдання - не шкодити планеті Земля, а вчитися заощаджувати її ресурси, дбати про наше сьогодення та долю майбутнього покоління, мешканців планети.

Зима - період спокою для рослин. Однак, саме в цей період хвойники найбільш схильні до пошкоджень, що призводить до погіршення зовнішнього вигляду, а часом і загибелі навіть великих екземплярів. Важливо захистити їх від усіх несприятливих чинників. У зимовий час хвойні культури найбільш уразливі. Вони можуть постраждати від будь-яких примх погоди. Щоб вони легше перенесли зиму, слід правильно підготувати їх до зимівлі. Це водночас захистить рослини від несприятливих погодних умов, а також дасть можливість зберегти довкілля. Оскільки зелені рослини – це «легені планети Земля». Вони перероблюють вуглекислий газ на кисень, який так потрібен для життя живих організмів.

Тож дуже важливо вчитися самим і власним прикладом учити нашу молодь усвідомлювати своє призначення у цьому світі, бути справжнім, розумним господарем нашої планети та шанобливо ставитися до її природного багатства.

Кандидат с.-г. наук, доцент Петро БЕЗВІКОННИЙ