Науково-педадогічні працівники кафедри землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин разом з студентами 2 курсу спеціальності «Агрономія» відвідали ботанічний сад ЗВО «ПДУ»

Науково-педадогічні працівники кафедри землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин разом з студентами 2 курсу спеціальності «Агрономія» відвідали ботанічний сад ЗВО «ПДУ.

За сприяння завідувача навчальною лабораторією ботанічний саду – Хомового Михайла Миколайовича проведено екскурсію. Колекційний фонд нараховує 1347 таксонів рослин місцевої і світової флори. Серед цього розмаїття 12 видів занесено в Міжнародну Червону книгу, 23 види - у Червону книгу України і 36 видів - до Списку рослин Червоної книги Хмельницької області.

Також студенти та викладачі прийняли участь у благоустрої території ботанічного саду.