Засідання вченої ради університету 28 лютого 2023 року

28 лютого 2023 року відбулося планове засідання вченої ради Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», в якому прийняли участь 59 членів ради із 68. Засідання розпочалось з урочистого привітання слухачів Центру мовної підготовки із завершенням навчання. Ректор університету, професор ІВАНИШИН Володимир Васильович вручив науково-педагогічним працівникам університету сертифікати про закінчення інтенсивних курсів з англійської мови.

Надалі, вчена рада працювала згідно порядку денного:

1. Про результати наукової та науково-технічної діяльності університету у 2022 році (доп. проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності БЯЛКОВСЬКА Оксана Антонівна)
  2. Розгляд і ухвалення річного фінансового звіту університету за 2022 рік і фінансового плану на 2023 рік (доп. головний бухгалтер ГРОМИК Тетяна Олександрівна)
  3. Про результати роботи та перспективи розвитку інженерно-технічного факультету (доп. декан факультету ПАНЦИР Юрій Іванович)

В різному вчена рада розглянула та затвердила:

- ряд положень, що регламентують роботу університету;

- звіт про стажування асистента кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії, кандидата сільськогосподарських наук КОЛІНЧУКА Руслана Васильовича.

Наступними питаннями вчена рада розглянула  і одноголосно прийняла рішення:

- присвоїти кафедрі агроінженерії і системотехніки імені Михайла САМОКИША;

- рекомендувати кандидатуру ЗБАРАВСЬКОЇ Лесі Юріївни, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувачки кафедри фізики, охорони праці та інженерії середовища до нагородження Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України за значні досягнення з питань вдосконалення освітньої діяльності, науково-дослідної роботи університету та підготовки фахівців різних галузей.

Секретар вченої ради,  доцент                               Олена КОБЕРНЮК