Ми доєдналися до нового проєкту в рамках альянсу Unigreen.

31 січня представники нашого університету, Оксана БЯЛКОВСЬКА та Анастасія ПОЛІЩУК були присутні на інавгураційній конференції Європейського альянсу університетів Unigreen+UA, а саме: Франції, Іспанії, Болгарії, Бельгії, Португалії, Польщі, Італії, Ісландії. Завдяки нашим стратегічним партнерам SGGW, ми також зможемо долучитися до творення європейської освіти та науки, оскільки є партнерами з української сторони. За умовами проєкту наші працівники та здобувачі будуть мати змогу брати участь в навчаннях та стажуваннях у вище вказаних країнах. На реалізацію даного проєкту передбачено значний бюджет, що забезпечить якісні навчальні та наукові заходи.

Проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності доктор економічних наук, професор

Бялковська Оксана Антонівна