I Міжнародний Науковий Чемпіонат Країн Європи, Азії та Африки.

Запрошуються керівники закладів освіти і науки, наукові та науково-педагогічні працівники до участі у I Міжнародному Науковому Чемпіонаті Країн Європи, Азії та Африки.

The International Historical Biographical Institute (Dubai ­ New York – Rome – Burgas - Jerusalem - Beijing) запрошує керівників закладів освіти і науки, наукових та науково-педагогічних працівників взяти участь у I Міжнародному Науковому Чемпіонаті Країн Європи, Азії та Африки у Дубаї. Захід фінансується за рахунок міжнародного гранту в еквіваленті EUR 1 200 000, наданого The International Historical Biographical Institute за фінансової підтримки ОАЕ, Італії, Болгарії, США, Ізраїлю та Китаю, а також залучення благодійних внесків.

Можна подавати свої наукові статті з будь-яких наукових напрямків за відповідною формою в одиночному або командному заліку (декілька співавторів) англійською, українською, польською, іспанською, німецькою або турецькою мовами. Міжнародна експертна суддівська комісія з авторитетних вчених оцінить їх по бальній системі та визначить переможців, відповідно до галузей наук.

Вся детальна інформація за посиланням: https://whfpdubai.com/uk/mizhnarodniy-naukoviy-chempionat