З 21 по 26 серпня у м. Копенгаген (Данія) відбулась одна з найбільших подій у наукових колах паразитологів 15-й Міжнародний Конгрес з паразитології

З 21 по 26 серпня у м. Копенгаген (Данія) відбулась одна з найбільших подій у наукових колах паразитологів 15-й Міжнародний Конгрес з паразитології (ICOPA, https://icopa2022.org). Це офіційна академічна подія Всесвітньої федерації паразитологів (WFP), присвячена зустрічі з колегами, пошукам і обговоренню наукової співпраці, а також отриманню натхнення та мотивації продовжувати дослідження.

Україну і Заклад вищої освіти "Подільський державний університет" прадставляла доктор ветеринарних наук, доцент Вікторія Левицька, яка представила результати своїх досліджень та обговорила співпрацю з науковими закладами Японії, Чехії, США.

 Конгрес можна назвати глобальною подією, яка відбувається кожних чотири роки, з понад 2000 делегатів, які працюють у галузі паразитології та суміжних областях з усього світу.

 Були розглянуті численні аспекти паразитарних хвороб, включаючи боротьбу з особливо небезпечними зоонозами, а також еволюційні досягнення співіснування між паразитами та їх господарями, які формують сьогодення.

 Конгрес висвітлив потребу в стійких стратегіях заходів боротьби і контролю, а також окреслив виклики та сучасні тренди розвитку галузі і наблизив паразитологію до повсякденного життя.

 

Підготувала 
доктор ветеринарних наук,
доцент Вікторія Левицька