Запорука успіху для молоді – це правильний вибір професійного шляху

Вибір майбутньої професії – один із перших відповідальних та непростих кроків людини у самостійному житті. Приймаючи таке важливе рішення необхідно врахувати особисті схильності, здібності та інтереси, творчий потенціал, попит на ринку праці, щоб професійний вибір сприяв досягненню найбільшої ефективності та самореалізації у житті.

Викладач кафедри права, професійної та соціально-гуманітарної освіти ЗВО «Подільський державний університет» Вікторія РАРИЦЬКА відвідала опорний заклад освіти – Іванковецький ліцей Дунаєвецької міської ради з метою розʼяснення особливостей прийняття усвідомленого вибору професії та проведення профорієнтаційної розмови із учнями 10-11 класів.

Старшокласники із цікавістю слухали про міжнародну діяльність університету та можливості для академічної мобільності його студентів, широкий спектр спеціальностей, підготовку за якими пропонує університет, теоретичні знання та навички практичної роботи для здобуття затребуваних та актуальних професій з метою побудови держави нашого спільного та вільного майбутнього.

Випускники брали активну участь у обговоренні необхідних компетентностей майбутніх фахівців та складнощів вибору професії, здобули вичерпні відповіді щодо особливостей вступу до ЗВО «Подільський державний університет» та усіх необхідних контактних даних для одержання додаткової інформації, отримали настанови на виважений, відповідальний та орієнтований на ринок праці вибір професії та закладу вищої освіти для її здобуття.

Кафедра права, професійної та соціально-гуманітарної освіти
ЗВО «Подільський державний університет»