Візит до Бучацького фахового коледжу ЗВО «ПДУ»

Важливим аспектом проведення профорієнтаційної роботи Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» є співпраця із закладами не лише загальної середньої, а й фахової передвищої освіти.

8 березня 2023 року чергову зустріч із випускниками Бучацького фахового коледжу ЗВО «ПДУ» (директор – Ігор Леськів) провели науково-педагогічні працівники навчально-наукового інституту заочної і дистанційної освіти, а саме: завідувач кафедри математики, інформатики та академічного письма Андрій Громик, доценти кафедри математики, інформатики та академічного письма Ірина Семенишина й Ірина Мушеник, викладач кафедри іноземних мов Лариса Громик.

Випускники коледжу із цікавістю слухали розповідь викладачів університету про факультети й інститути ЗВО «ПДУ», спеціальності й освітні програми підготовки фахівців, можливості участі студентів у різних програмах академічної мобільності. Особливий акцент було зроблено на впровадженні нових освітніх програм, як-от «Інформаційні системи та технології» і «Реабілітаційна психологія», а також можливості проходження практики чи стажування за кордоном, високій професійній майстерності та досвіді науково-педагогічних працівників університету, потужній матеріально-технічній базі.

У майбутніх абітурієнтів було багато запитань про умови вступу до університету як на бюджетну, так і на контрактну форми навчання, про необхідність складання НМТ і можливість вступу за результатами ЗНО попередніх років, особливості написання мотиваційних листів, вартість навчання, тривалість навчання після здобуття освіти в коледжі.

Після відповідей на всі запитання студентів коледжу викладачі побажали їм успішно скласти випускні іспити й у новому навчальному році поповнити нашу велику й дружну університетську родину.

Андрій Громик,

завідувач кафедри математики, інформатики