Профорієнтація - допомога при виборі професії!

Один з найважливіших виборів у житті кожної людини - це вибір професії. Від цього вибору залежить не тільки кар'єрний шлях, а й задоволення від роботи, фінансова стабільність та загальна якість життя. Проте, зробити правильний вибір може бути нелегко, особливо для тих, хто ще не має достатнього досвіду та знань про різні професії.

Тому, профорієнтація може стати допомогою в такому важливому виборі. Профорієнтація - це процес виявлення індивідуальних здібностей, інтересів та особистісних якостей людини з метою вибору оптимального напрямку професійної діяльності.

В рамках профорієнтаційної роботи 11 квітня 2023 року в.о.декана факультету енергетики та інформаційних технологій Людмила МИХАЙЛОВА та завідувач кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій Ігор ГАРАСИМЧУК провели зустріч та бесіди з учнями  11 класу Кам’янець-Подільського ліцею №15.

Учням була надана вичерпна інформація про факультети та інститути Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» – про наявні спеціальності, умови вступу, особливості навчання.

Інформацію надав завідувач кафедри електротехніки,
електромеханіки і електротехнологій
Ігор ГАРАСИМЧУК.