Нова ліцензія одержана

Електрична енергія є двигуном всіх приладів відомих людству. Без надійної розвиненої системи електромереж неможлива робота будь-якої галузі народного господарства. Надійність електропостачання забезпечується модернізацією мереж, вчасним проведенням технічного обслуговування та ремонту. Параметри стану мереж електропостачання визначаються вимірюваннями які проводять електротехнічні лабораторії.

Електротехнічна лабораторія факультету енергетики та інформаційних технологій закладу вищої освіти «Подільський державний університет», яка заснована в 2002 році, займається моніторингом технічного стану зовнішніх та внутрішніх електромереж житлових та технічних обєктів на відповідність нормам ПУЕ та ПТЕЕсп. У відповідності до галузі атестації, ЕТЛ ЗВО «ПДУ» продовжувє свою роботу по наданню послуг з перевірки параметрів заземлюючих пристроїв розподільчих пристроїв та грозозахисту, ізоляції кабелів, проводів та освітлювальної мережі, одержавши атестат про технічну компетентність №271 «ЕТЛ»-23  виданий ДП «Хмельницькстандартметрологія». Термін дії атестату до 16 березня 2026 року.

Вчасно проведенні електричні вимірювання – гарантія захисту від нещасних випадків на виробництві так і вдома.

Доцент кафедри енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту,
керівник електротехнічної лабораторії ЗВО «ПДУ»
Віктор ДУБІК.