Подаруй бібліотеці книгу

Запрошуємо! Благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу!» розпочинається 13 лютого 2023 року в Науковій бібліотеці ЗВО «Подільський державний університет»

Читайте між рядками, не знайдете в рядках.

Закрита книга – камінь, відкрита книга – птах.

Анатолій Кичинський

13 до 28 лютого 2023 року в Науковій бібліотеці ЗВО «Подільський державний університет» розпочинається Благодійна акція

«Подаруй бібліотеці книгу!»

Запрошуємо видавництва, організації, авторів, культурних і громадських діячів, науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти та усіх небайдужих кам’янчан поділитися книгами з нашими читачами.

Подаровані Вами книги стануть  перлинами фонду Наукової бібліотеки ЗВО «ПДУ».

Чекаємо усіх дарувальників у відділі комплектування Наукової бібліотеки  ЗВО «ПДУ» (І корпус, вул. Т. Шевченка, 13).

Кожного року відкриваючи акцію «Подаруй бібліотеці книгу!» Наукова бібліотека ЗВО «Подільський державний університет», як вірний збирач духовних скарбів,  продовжує гарну традицію співпраці з науковцями і студентами, випускниками нашого університету та інших закладів вищої освіти, зокрема й тих, які були переміщені з окупованих територій, культурними діячами й мешканцями Кам’янеччини.

Дарування книг – це добровільна ініціатива, метою якої є забезпечення доступності літератури як джерела цінних ідей; це можливість надихнути людей на доброчинність, відкритість і щедрість.

Книги, що даруються бібліотеці, мають особливе значення в процесі поповнення бібліотечного фонду, оскільки сприяють інформаційному забезпеченню освітнього процесу Університету, наукової, дослідницької діяльності вчених, науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти, а головне – особистісному, духовному, моральному й професійному розвитку читачів.

Зазначимо, що з 2012 року в усьому світі 14 лютого відзначається як Міжнародний день дарування книг. Історія свята розпочалася з родинної традиції американського книжкового блогера Еммі Бродмур: у цей день дорослі дарували одне одному та дітям книги.

Відтоді, бібліотеками проводиться акція «Подаруй бібліотеці книгу!».

Науковці, викладачі й студенти ЗВО «Подільський державний університет» є постійними учасниками акції та щороку поповнюють книжковий фонд Наукової бібліотеки книгами з домашніх бібліотек й авторськими виданнями. Зокрема, в 2022 році викладачами університету та користувачами бібліотеки було подаровано 389 книг (284 назви).

Найактивнішими дарувальниками серед професорсько-викладацького складу ЗВО «Подільський державний університет» є:

Володимир ІВАНИШИН, Микола БАХМАТ, Ірина ЯСІНЕЦЬКА, Оксана БЯЛКОВСЬКА, Анатолій РУДЬ, Тетяна ПРИЛІПКО, Павло ФЕДІРКО, Тетяна КОВАЛЬ, Володимир ШУПЛИК, Василь СТРОЯНОВСЬКИЙ,  Юлія ВОЛОЩУК, Ольга ПРОКОПОВА, Петро ПЛАХТІЙ, Василь ПУЮ, Нонна КОВАЛЬ, Тетяна ПАДАЛКО, Руслан М’ЯЛКОВСЬКИЙ, Тетяна КОЗИНА, Ольга ПЕТРИЩЕ, Віра  СТЕПАНЧЕНКО, Катерина НЕБАБА, Данило ПЛАХТІЙ, Віталій  БУРДИГА, Тетяна ГРИЩУК, Ігор РИХЛІВСЬКИЙ, Ірина МУШЕНИК, Ірина СЕМЕНИШИНА, Сергій ГРУШЕЦЬКИЙ, Василь ДАНАЛАКІ, Артур МИХАЙЛИК, Ольга ЦИГАНОК, Людмила ПОСІТКО, Валентина  РУДИК,  Наталія ЮРАЧКОВСЬКА, Владлен ДЕВІН, Людмила ВІЛЬЧИНСЬКА та багато інших.

У 2022 році Наукова бібліотека ЗВО «ПДУ» отримала в дар від Національного музею Голодомору-геноциду та Інституту досліджень Голодомору  28 примірників  фундаментальних видань на тему Голодомору в Україні.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Наукову бібліотеку ЗВО «ПДУ», ознайомитись із новими надходженнями літератури та доєднатись до акції «Подаруй бібліотеці книгу!».

З повагою – колектив Наукової бібліотеки ЗЗВО «ПДУ»