Даруємо книгу, читаємо та досягаємо успіхів

Колектив наукової бібліотеки ЗВО «ПДУ» висловлює щиру вдячність усім нашим постійним дарувальникам та активним учасникам акції «Подаруй бібліотеці книгу!» за особистий внесок у комплектування фонду бібліотеки, сприяння інформаційному забезпеченню освітнього процесу та науково-дослідної діяльності.

Дарування книги – це порух душі, безкорисна щедрість і добра воля дарувальника. Книги, подаровані читачами бібліотеці, мають особливе значення доброчинності та є надійним джерелом поповнення бібліотечного фонду.

Ініціативу дарування книг бібліотекам започаткувала американка та засновниця відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books Еммі Бродмур у 2012 році. Відтоді, традиційно 14 лютого українськими бібліотеками проводиться акція до Міжнародного дня дарування книг. Основною метою цього заходу є примноження загальнодоступних книжкових скарбниць та  підвищення доступності книг і бібліотек широкому загалу читачів.

У нашому Університеті дарування книг науковій бібліотеці викладачами, студентами, випускниками та зовнішніми читачами відбувається постійно.

Несподіваним і приємним для нас – працівників наукової бібліотеки ЗВО «ДПУ» стала суперактивність наших науково-педагогічних працівників і студентів  у жовтні цього року.

Колектив наукової бібліотеки ЗВО «ПДУ» висловлює щиру вдячність усім нашим постійним дарувальникам та активним учасникам акції за особистий внесок у комплектування фонду бібліотеки, сприяння інформаційному забезпеченню освітнього процесу та науково-дослідної діяльності.

ОСОБЛИВУ ПОДЯКУ ВИСЛОВЛЮЄМО

керівництву університету та науково-педагогічним працівникам:  Володимиру ІВАНИШИНУ, Миколі БАХМАТУ, Ірині ЯСІНЕЦЬКИЙ, Оксані БЯЛКОВСЬКІЙ, Анатолію РУДЮ, Тетяні ПРИЛІПКО, Павлу ФЕДІРКО, Тетяні КОВАЛЬ, Володимиру ШУПЛИКУ, Василю СТРОЯНОВСЬКОМУ,  Юлії ВОЛОЩУК, Ользі ПРОКОПОВІЙ, Петру ПЛАХТІЮ, Наталії УКРАЇНЕЦЬ,  Руслану КАЛІНЧУКУ, Катерині МЕЛЬНІКОВІЙ, Володимиру ДОБРОВОЛЬСЬКОМУ, Миколі ВУСАТОМУ, Тетяні ПАДАЛКО, Руслану М’ЯЛКОВСЬКОМУ, Тетяні КОЗИНІЙ, Юрію ПАВЕЛЬЧУКУ, Ользі ПЕТРИЩЕ, Василю ПУЮ, Вірі СТЕПАНЧЕНКО, Катерині НЕБАБА, Данилі ПЛАХТІЮ, Віталію  БУРДИГА;

викладачам і студентам інженерно-технічного факультету, особливо кафедрі  агроінженерії і системотехніки; факультету агротехнологій і природокористування, факультету ветеринарної медицини, зокрема кафедрам: «садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою», «рослинництва, селекції та насінництва», «землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин», «садівництва і виноградарства», «екології і загальнобіологічних дисциплін»; Навчально-наукового інституту енергетики та активістам студентського Парламенту.

Кожна подарована книга є важливою для читачів наукової бібліотеки, адже це можливість продовжити життя книзі, яка знову і знову радуватиме свого читача.

З щирою вдячністю – колектив наукової бібліотеки ЗВО «ПДУ»