Тематична книжкова виставка «Наша мова — наша зброя» до Дня української писемності та мови (9 листопада)

9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови.

 Протягом багатовікової історії Український народ зазнавав мовнокультурних утисків з боку сусідніх держав. Сьогодні росія знищує все українське, зокрема під прицілом російської зброї Українська мова, Українська книга, Українці…

 Працівниками наукової бібліотеки ЗВО «ПДУ» підготовлено тематичну виставку «Мова — наша зброя». Експозицію розташовано  в науковій бібліотеці – перший поверх першого корпусу університету, абонемент навчальної літератури.

Запрошуємо усіх зацікавлених відвідати виставку.

 Нагадуємо, що врадиційно у День української писемності та мови – 9 листопада відбудеться Всеукраїнський радіодиктант, який розпочнеться об 11:00.

Авторкою тексту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

 Долучитися до участі в диктанті можна у будь-якому зручному форматі – трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах: в ефірі Українське радіо (http://www.nrcu.gov.ua/) та Радіо Культура (https://www.facebook.com/radiocultureua/), в ефірі телеканалу Суспільне Культур (https://suspilne.media/culture/); на сторінці ФБ Суспільне Новини (https://suspilne.media/latest/), ютуб-каналі Українського радіо та Суспільне Новин

 

Катерина  ГОРАШ, в.о. директора
наукової бібліотеки ЗВО «ПДУ»