Профорієнтаційна робота навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів

Головною метою профорієнтаційної роботи навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» є пропаганда університету як закладу вищої освіти, який готує висококваліфікованих фахівців із багатьох спеціальностей, відбір найбільш підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів для вступу до університету, забезпечення високого рівня їх конкурентоспроможності на ринку праці.

З метою професійної орієнтації 01, 06 березня 2023 р. завідувачем кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, професором Аллою ЧИКУРКОВОЮ і доцентом кафедри Наталією ПОКОТИЛЬСЬКОЮ проведено онлайн профорієнтаційні заходи із ВСП Кіцманський коледж та ВСП «Бучацький фаховий коледж Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»». Молодь була ознайомлена з історією та досягненнями нашого навчального закладу, зі спеціальностями та формами навчання у ЗВО «ПДУ», з тим, де і як наші здобувачі мешкають та відпочивають. Зацікавилися випускники й інформацією про можливість отримати паралельно подвійний диплом та як можна пройти практику за кордоном. Зустріч пройшла досить цікаво. Сподіваємося, що на наступний навчальний рік значна частина випускників коледжів стане здобувачами Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Також науково-педагогічними працівниками кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування доцентом Еллою ДОБРОВОЛЬСЬКОЮ та кафедри фінансів, банківської справи, страхування та електронних платіжних систем доцентом Юлією ГАЙБУРОЮ відповідно до плану профорієнтаційної роботи проведено зустріч із учнями 11 класів Кам’янець-Подільської ЗОШ № 10. Жвавий інтерес в учнівської молоді викликала інформація щодо переваг та перспектив навчання саме у нашому виші, умов проходження закордонного стажування, культурно-масових заходів, без яких важко уявити студентське життя. Слухачі отримали детальну, змістовну, професійну інформацію, яка супроводжувалась наочними презентаціями та роздатковим матеріалом.  Учасники заходу відзначали теплу, дружню атмосферу, яка панувала в аудиторії  та виявили зацікавленість пропозицією, свідченням цьому стали результати проведених викладачами анкетних опитувань, згідно з якими більше як половина  респондентів цікавиться економічними спеціальностями.

Інформацію підготувала
відповідальна з наукової та міжнародної діяльності
навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів Юлія ГАЙБУРА