Засідання дискусійного клубу «Актуальні проблеми управління та адміністрування» за результатами проходження виробничої практики здобувачами вищої освіти спеціальностей 073 «Менеджмент» і 281 «Публічне управління та адміністрування»

17 березня 2023 року відбулося засідання дискусійного клубу «Актуальні проблеми управління та адміністрування» за результатами проходження виробничої практики здобувачами вищої освіти освітньо-професійних програм «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування». У роботі засідання, яке мало характер конференції, взяли участь викладачі кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування і здобувачі.

Здобувачі проходили практику на підприємствах і в установах Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької, Житомирської та інших областей України.

Із привітальними словами до учасників звернулися гаранти освітніх програм, професори Алла ЧИКУРКОВА і Оксана БЯЛКОВСЬКА.

Марія РОЗПУТНЯК, здобувачка 4 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» поділилася своїми гарними враженнями про особливості проходження практики на ТОВ «Галіїський маслозавод» (Житомирська область).

Не менш цікавими були доповіді магістрів спеціальності 073 «Менеджмент». Зокрема досвідом проходження виробничої практики на базі ФГ «Пріма» Чернівецької області поділилася Анна ПАНЧУК і Віталій СЕРЕДА, який проходив практику в Управлінні соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради.

Змістовними були доповіді магістрів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Єгора ЛАТОШКІНА за матеріалами Старостинського Лисогірського округу № 4 Гуменецької територіальної громади, Святослава ГОДНЮКА (Лівинецька сільська рада) і Євгена РОМАНЕНКА (Більче-Золотецька сільська рада).

Також Алла ЧИКУРКОВА повідомила учасників засідання про укладення за ініціативи кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування нового договору про спільну діяльність між ЗВО «ПДУ» і Управлінням розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Хмельницької обласної державної адміністрації (начальник управління Олег ОМЕЛЯНЮК), що дасть можливість здобувачам обох спеціальностей проходити виробничу практику в зазначеній установі, а викладачам кафедри проходити підвищення кваліфікації, обмінюватися досвідом, брати спільну участь у заходах і проєктах.

На завершення засідання дискусійного клубу за результатами проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик були сформульовані конструктивні пропозиції, спрямовані на удосконалення організації проведення виробничих практик.

Інформацію підготувала
завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування
Алла ЧИКУРКОВА

01