Заняття у виробничих умовах

13 квітня 2023 року викладачі кафедри транспортних технологій та засобів АПК провели на Кам’янець-Подільському автовокзалі практичне заняття з дисципліни «Пасажирські перевезення» із здобувачами вищої освіти 3 курсу першого (бакалаврського) рівня спеціальності 275 «Транспортні технології (за видами)». Заняття проводили доцент Юрій ФІРМАН та завідувач кафедри Сергій КОМАРНІЦЬКИЙ.

Директор автовокзалу Володимир БАЛЛА під час проведення заняття звернув увагу на різноманітні аспекти приміських, міських, міжміських та міжнародних пасажирських перевезень. Студенти дізналися про правила та норми, які встановлені для перевезення пасажирів відповідно до законодавства України. Також було акцентовано увагу на дотримання технічного стану транспортних засобів та їх відповідність вимогам безпеки.

Під час проведення заняття на підприємстві студенти мали змогу ознайомитися з організацією роботи автовокзалу та принципами пасажирських перевезень, а також з роботою диспетчерського відділу. Також вони мали можливість поспілкуватися з працівниками підприємства та задати їм питання, на які були отримані обґрунтовані та вичерпні відповіді.

Заняття відбулися в пізнавальній та дружній атмосфері, що дозволило студентам краще засвоїти навчальний матеріал та зрозуміти, як використовувати отримані знання на практиці. Організація таких виїзних занять є важливим кроком у навчанні майбутніх фахівців, оскільки дозволяє студентам отримати реальний досвід та ознайомитися з робочим процесом у галузі пасажирських перевезень.

 

Інформацію надав доцент кафедри транспортних 
технологій та засобів АПК
Юрій ФІРМАН