Заняття на виробництві

30 березня 2023 року на філії кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін у товаристві з обмеженою відповідальністю «ЛІДЕР СЕРВІС» (м. Хмельницький) були проведені заняття на виробництві з дисципліни «Технічний сервіс в АПК» зі студентами  3 курсу спеціальності 208 «Агроінженерія». Заняття проводили завідувач кафедри Василь ДУГАНЕЦЬ та доцент Павло ФЕДІРКО.

Під час проведення занять студенти під керівництвом висококваліфікованого інженерно-технічного персоналу підприємства ознайомилися з основними етапами планування і організації технічного обслуговування машин та його проведення.

Під час лабораторних занять виконувались роботи з технічного обслуговування на різних дільницях, а саме: на дільниці з приймання та видачі автомобілів, перевірки ходової частини, діагностики та ремонту паливної системи автомобілів, а також системи рульового керування. Разом з тим були обговорені питання з покращення подальшої підготовки студентів. Представники підприємства надали пропозиції щодо подальшого працевлаштування і проходження практики та вдосконалення освітньої програми «Агроінженерія» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Висловлюємо щиру подяку директору товариства Сергію ЛЕГУНУ і керівнику сервісу підрозділів «БОШ АВТО СЕРВІС» та «БОШ ДИЗЕЛЬ СЕРВІС» Андрію ВІЗИРЮ за співпрацю та вагомий внесок у підготовку майбутніх фахівців.

Завідувач кафедри
Василь Дуганець