Профорієнтаційна робота

Доцент кафедри агроінженерії і системотехніки імені Михайла САМОКИША, Юрій Павельчук, провів профорієнтаційну роботу серед учнів випускних класів Клинівського ліцею Сатанівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області.

Для майбутніх абітурієнтів були розʼяснені умови вступу до нашого університету, а також подано інформацію про відокремлені структурні підрозділи - фахові коледжі Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» та спеціальності, за якими можна навчатись. 

Під час зустрічі випускників було ознайомлено із переліком нових спеціальностей, особливостями вступу та перевагами навчання саме у нашому Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» і можливостями проходження практики та закордонного стажування здобувачами вищої освіти.

Особлива увага майбутніх абітурієнтів була зосереджена на перспективі вибору майбутнього працевлаштування в умовах сьогодення. Учням було роздано буклети та продемонстровано відеоролики з інформацією про наш Заклад вищої освіти «Подільський державний університет».

 

Інформацію підготував завідувач кафедри,
професор Анатолій РУДЬ.