Профорієнтаційна робота – у центрі уваги

Співробітники кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін у складі завідувача кафедри Дуганця Василя Івановича і доцента Федірка Павла Петровича відвідали Хмельницький  професійний ліцей з метою налагодження тісних контактів з керівництвом та проведення профорієнтаційної роботи з залучення випускників ліцею до числа абітурієнтів, які бажають поступити до ЗВО «Подільський державний університет».

Василь Дуганець і Павло Федірко розповіли про переваги навчання в ЗВО «Подільський державний університет» та звернули увагу на можливості тісної співпраці з викладачами в питаннях використання в навчальному процесі сучасних програмних засобів, покращенні комп’ютерної підготовки ліцеїстів.

Цікавою та корисною для подальшої співпраці було ознайомлення з матеріальною базою ліцею, який надає школярам середню освіту та забезпечує випускників робітничими професіями. Хмельницький професійний ліцей є базовим ЗП(ПТ)О в Хмельницькій області для підготовки електрогазозварників. Основні питання фахової підготовки випускників та проблеми, які виникають в їх підготовці розповів директор ліцею, Станіслав Григорій Васильович. Він зазначив, що значна кількість випускників виявляє бажання продовжити навчання для отримання вищої освіти.

У результаті поїздки також було прийнято рішення про більш тісне співробітництво з інженерно-технічним факультетом ЗВО «Подільський державний університет».

Павло Федірко,
доцент кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін