ВИЇЗНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 275 «ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ (НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ)»

27 листопада 2023 р. доцент кафедри транспортних технологій та засобів АПК ФІРМАН Юрій Петрович провів виїзне практичне заняття з дисципліни «Вантажні перевезення» для здобувачів 4-го курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)».

Цього разу заняття відбулося не в університетській аудиторії, а на території базування транспортного парку ФОП БІЛЮК Олександр Петрович. Транспортне підприємство Олександра Петровича є перевізником, що займається вантажоперевезеннями як в Україні, так і за кордоном.

Студенти отримали виняткову можливість перенести теоретичні знання з аудиторії в реальне життя. Під час заняття вони отримали можливість докладніше дослідити процес вантажних перевезень вже на місці подій, звертаючи увагу на всі деталі та нюанси цієї складної справи.

Докладний огляд автопарку та обладнання для перевезень був важливою частиною заняття. Здобувачі мали змогу побачити, як функціонують вантажні перевезення зсередини, дізнатись як обираються маршрути для вантажних перевезень, а також яким чином забезпечується безпека під час транспортування різних видів вантажів.

Дане заняття дало змогу наочно побачити, як теорія впроваджується на практиці та як вантажні перевезення функціонують в реальному бізнес-середовищі. Зустріч із представником підприємства дозволила отримати цінний досвід та вислухати поради від професіонала.

Такі виїзди на підприємства роблять процес навчання більш змістовним та дозволяють студентам отримати не тільки теоретичні знання, а й реальне відчуття правильності вибору професійного шляху. Висловлюємо подяку ФОП БІЛЮК О.П. за важливий внесок у навчання наших студентів та за можливість відкривати для них нові горизонти у світі транспортних технологій. 

Інформацію підготував
доцент кафедри транспортних технологій та засобів АПК
Юрій ФІРМАН