VI ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В РОСЛИННИЦТВІ»

28 квітня 2023 року відбулася VI Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Інноваційні технології в рослинництві» в режимі онлайн за допомогою платформи Zoom на кафедрі рослинництва, селекції та насінництва факультету агротехнологій і природокористування Закладу вищої освіти «Подільський державний університет». Співорганізатори конференції: кафедра рослинництва і садово-паркового господарства Миколаївського національного аграрного університету та кафедра рослинництва Національного університету біоресурсів і природокористування.

На конференції обговорено питання сучасних напрямків розвитку аграрного виробництва. Учасники конференції представили змістовні доповіді, які є результатом виконаних досліджень та відображають сучасні проблеми аграрного сектору України. Доповідачами висвітлено: питання впровадження нішевих культур в аграрне виробництво (професор Вероніка ХОМІНА), окремі проблемні питання в технології вирощування ячменю (професор Олександр ГОРАШ), основні аспекти біологічного розвитку пшениці ярої (здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Анастасія СІКОРА), обґрунтовано роль сорту в підвищенні урожайності та якості зерна сої (здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Владислав ЛИТВИНЮК), проблеми та переваги ультрамалооб'ємного оприскування сільськогосподарських культур (здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Денис КОРАБЛЬОВ) та інші актуальні питання сьогодення. За підсумками роботи конференції сформовано збірник матеріалів конференції.

Організаційний комітет висловив подяку учасникам та гостям конференції.

Матеріал підготували

завідувач кафедри рослинництва, селекції та насінництва

Вероніка ХОМІНА та асистент Ріта КЛИМИШЕНА