ВЕСНЯНА ТОЛОКА ПЕРЕД ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ

Напередодні найбільшого християнського свята – Воскресіння Христового в «чистий четвер», колектив кафедри садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою за сприяння ректора, професора Володимира Іванишин, оновили і прикрасили зелену зону перед головним корпусом університету вишуканими декоративними рослинами.

Від нині ваш погляд тішитимуть яблуні сливолисті (Malus prunifolia) родом з північно-східної Азії,  загадкові колоновидні сакури (Amanogawa), китайська класика  сакури плакучі  (Kiku-shidare) та зонтиковидні,  красиво квітучі дерева вишні плакучої (Pendula).

Висаджені рослини  стануть прикрасою університету і  доповнять естетичний вигляд нашого чудового міста Кам’янець-Подільський.

Інформацію підготувала

заступник декана з виховної роботи

Тетяна ПАДАЛКО