Сучасний землеустрій і кадастр в Україні, оцінка землі та нерухомості

22 листопада 2022року викладачі кафедри садово-паркового господарства, геодезії та землеустрою провели науково-практичний семінар на тему: «Сучасний землеустрій і кадастр в Україні, оцінка землі та нерухомості».

На заході був присутній заступник начальника управління – начальник відділу № 2 управління надання адміністративних послуг Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області Антон ЛОБУНЬКО, який ознайомив студентів спеціальності 193 «Геодезія і землеустрій» із актуальними питаннями та  проблемами сучасного землеустрою і кадастру в Україні, з новими методами оцінки землі та нерухомості. Дуже цікавим для студентів стало питання про роботу системи кадастру під час війни.

Здобувачі вищої освіти підготували багато цікавих доповідей про кадастрову систему в Україні, оцінку землі і нерухомості.

Відповідальна за проведення заходу

асистент кафедри садово-паркового господарства,