НОВІ ПАРТНЕРИ ЗАКРІПЛЮЮТЬ ТРЕНД

Налагодження тісної  співпраці кафедр Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» з виробництвом,  є одним із пріоритетних напрямів діяльності в рамках підвищення якості  освітніх послуг.

Початок березня відзначився народженням взаємовигідного проекту з нашим новим партнером – компанією Сulver Aviation. Керівник відділу продажів Денис Судик та менеджер з продажу Юрій Топоровський, на зустрічі з ректором університету, професором Володимиром Іванишин, в.о. декана факультету агротехнологій і природокористування Віталієм Лапчинським та завідувачем кафедри садово-паркового господарства, геодезії та землеустрою професором Русланом М’ялковським, обговорили формат майбутньої співпраці, що базуватиметься на поглибленні знань та навичок студентів у впровадженні інноваційних рішень при оцифруванні та візуалізації земель, ефективному плануванні розвитку територій, управління земельними ресурсами та комунальним майном. В продовження зустрічі, деректор Науково-дослідного інституту круп’яних культур ім. О. Алексеєвої Віталій Бурдига та доцент Василь Вахняк  ознайомили гостей з Музеєм Хліба та Національним надбанням - Колекцією світового генофонду гречки.

На завершення, обговорено програму круглого столу з анонсом якого обов’язково повідомимо найближчим часом.

Матеріал підготував

в.о. декана факультету агротехнологій і природокористування

Віталій Лапчинський