Майстер-клас ідентифікація різних видів грибів

Гриби – одна з найбільш чисельних груп живих організмів у світі. Вони мають різноманітні субстратні вподобання, неймовірні форми і розміри. До того ж, гриби – це не лише те, що ми звикли збирати до кошиків у лісі, а набагато ширше поняття. Існують також гриби, які можна побачити тільки в мікроскоп. Саме цим займалися учасники наукового студентського гуртка Загальнобіологічні дисципліни кафедри екології і загальнобіологічних дисциплін на черговому зібранні.

Майбутні науковці взяли участь у майстер-класі «Ідентифікація різних видів грибів», який провела доцент кафедри Зоя ПУСТОВА. Студенти навчилися розрізняти та ідентифікувати різні види макро- та мікроміцетів за зовнішнім виглядом на посівах в чашках Петрі та розглядаючи гриби в мікроскопі. Майстер-клас було проведено в рамках співпраці університету ЗВО «ПДУ» з Інститутом генетики рослин Польської академії наук, Познань (Польща), який презентував експонати для досліджень.

Доцент кафедри екології і загальнобіологічних дисциплін ФАТПК
Зоя ПУСТОВА