Гостьова лекція-дискусія з дисципліни «Оцінка земель»

20 квітня 2023 року на кафедрі садово-паркового господарства, геодезії та землеустрою відбулась гостьова лекція-дискусія з дисципліни «Оцінка земель» на тему «Грошова оцінка земель» для здобувачів вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Лекцію проводив заступник начальника управління – начальник відділу №2 управління надання адміністративних послуг Головного управління держгеокадастру в Хмельницькій області, кандидат економічних наук Антон ЛОБУНЬКО.

Зі вступним словом до учасників зустрічі звернувся завідувач кафедри садово-паркового господарства, геодезії та землеустрою, професор Руслан М’ЯЛКОВСЬКИЙ, який наголосив на актуальності та важливості таких комунікацій, оскільки дуже необхідно, щоб студенти спілкувалися і обмінювались досвідом із фахівцями, що мають досить потужні практичні навички.

Лектор Антон ЛОБУНЬКО детально розповів студентам про зміст і систему оцінки земель. Пригадав нормативні правові акти і показники, які стосуються оцінки земель. Ознайомив студентів з головними етапами оціночного процесу та проблемами, які найчастіше виникають під час проведення цього виду робіт.

Лектор наголосив на основних вміннях і навичках, якими має володіти майбутній спеціаліст у зазначеній сфері.

Під час виступу доповідача, доцент Ольга ПЕТРИЩЕ звернула увагу студентів на основні проблеми реалізації державної політики в галузі регулювання земельних відносин в Україні.

Студенти активно брали участь у дискусії, ставили запитання з обговорюваної теми.

Завідувач кафедри садово-паркового господарства,
геодезії та землеустрою, професор