Чергове засідання студентського наукового гуртка за темою «Мікроорганізми ґрунту»

01

Такі гуртки є творчими колективами студентів, які об’єднані з метою якісної підготовки фахівців вищої кваліфікації, формування у них первинних систематизованих навичок науково-дослідної роботи та вмінь застосовувати в практичній діяльності досягнення науково-технічного прогресу.

Студентські наукові гуртки покликані стимулювати активну творчу працю студентів у процесі навчання і оволодіння спеціальністю, виявляти серед них найбільш обдарованих, створювати умови для їх творчого зростання.

Основними завданнями наукових гуртків є: забезпечення повнішого засвоєння навчального програмного матеріалу та поглиблення знань з дисциплін, які вивчаються, оволодіння науково-пізнавальною методологією, розвиток наукового мислення і аналітичних здібностей студентів, розширення їх кругозору та ерудиції.

Наукова робота є тим напрямом діяльності студентів, в основі якого лежить популяризація наукових досліджень, вираження інтересів та захисту прав студентської молоді, сприяння реалізації їх наукового потенціалу, оволодіння обраною професією та всебічному розвитку.

На черговому засіданні наукового міждисциплінарного гуртка Загальнобіологічні дисципліни кафедри екології і загальнобіологічних дисциплін, яке відбулося 26 квітня 2023 року гуртківці (здобувачі вищої освіти факультету агротехнологій) обрали темою обговорення «Мікроорганізми ґрунту». Тема обрана згідно затвердженого плану і присвячена Всесвітньому Дню Землі (International Mother Earth Day), який відзначається щороку 22 квітня. Студенти обговорили найновіші наукові публікації, які висвітлено у міжнародних наукових журналах, дослідили і проаналізували мікроорганізми, які були виділені з оточуючого середовища і вирощені в лабораторних умовах, закріпили практичні навички роботи в лабораторії, обговорили тематику майбутніх виступів на студентських наукових конференціях.

Відповідальні за діяльність студентського наукового гуртка Загальнобіологічні дисципліни
кафедри ЕЗБД, доценти: Зоя ПУСТОВА, Уляна НЕДІЛЬСЬКА, Олеся ГОРОДИСЬКА