До уваги науковців

Fulbright Visiting Scholar Program 2023-2024

 

Дедлайн подачі заявок - 15 жовтня 2022 р. 

 

Запрошуються до участі у конкурсі усі, хто займається дослідницькою діяльністю. 

 

Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.  

 

Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь:

 - викладачі й дослідники наукових товариств, навчальних та дослідницьких інституцій найвищого рівня (університети, інститути та академії), які на момент подання заявки мають науковий ступінь кандидата наук або доктора філософії/доктора мистецтва, доктора наук;

 - дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років й науковим авторитетом у відповідній галузі знань, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;

 - діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

 

Не можуть брати участь у конкурсі ті,  хто проживали за кордоном п'ять років поспіль упродовж шестирічного періоду, що передує даті подання заявки. У такому разі тривалість перебування, що становить дев'ять місяців і більше протягом календарного року, вважається повним роком за кордоном.

 

Офіс Програми імені Фулбрайта у 2022 році прийматиме документи від конкурсантів - громадян України, які перебувають в Україні, а також тих громадян України, які після 24 лютого  змушені були покинути країну через війну.

 

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Загальні вимоги до кандидатів:

 - мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;

 - знати англійську мову на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;

 - повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

 

 

Умови гранту:

 - щомісячна стипендія;

 - медичне страхування;

 - квиток в обидва боки.

 

Дедлайн подання заявок – 15 жовтня 2022 року.

 

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням:  https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-visiting-scholar-program/  

 

Якщо ви зацікавлені у проведенні он-лайн презентації Fulbright Visiting Scholar Program 2023-2024, просимо окреслити зручні для вас дати, час, контактну особу, яка буде залучена в організації презентації, й представники Офісу Програми зустрінуться з викладачами та дослідниками вашого закладу, аби розповісти про можливості, що їх надає Програма, й ознайомити з умовами участі у конкурсі, рівно ж як і відповісти на запитання про оформлення й подання конкурсних заявок.

 

Вероніка Алексанич - Координатор програм обміну для науковців

Контактні дані: 38 067 828 19 42

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ∙ iie.org ∙ www.fulbright.org.ua