Зустріч в ботанічному саду

Наукова робота для закладів вищої освіти є провідним напрямком діяльності. Особливо на сучасному етапі, коли від її успішності залежить престижність вишу та його конкурентоздатність в освітньому середовищі.

Про це говорили представники наукового активу нашого університету на чолі з проректором з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності, професоркою Оксаною Бялковською.

На цей раз зібрання, яке припало на День Державного прапору України, відбулося в ботанічному саду університету, адже цей підрозділ через можливості поєднання теорії з практикою має значний інноваційний потенціал.

На засіданні найбільше уваги було приділено плануванню наукової роботи на 2022 – 2023 н. р., його учасники висловили ряд пропозицій та зауважень щодо підвищення її ефективності та розширенню сфери наукового пошуку в університеті.

До праці!

Слава Україні!