Завершення курсів англійської мови

Наприкінці тижня у ЗВО «ПДУ» у невимушеній дружній атмосфері відбулось вручення сертифікатів слухачам курсів інтенсивного вивчення англійської мови, що діяли з 12 квітня до 15 липня 2022 року. Упродовж трьох місяців усі бажаючі викладачі та співробітники університету мали можливість інтенсивно вивчати англійську мову за найкращою методикою Університету Кембридж (Великобританія) - виконуючи комунікативні завдання, розігруючи найрізноманітніші життєві ситуації in English та намагаючись їх вирішити, граючи в Scrabble та Bingo. Час пролетів непомітно, але надзвичайно продуктивно, як показали результати фінального тестування.

Під час вручення сертифікатів, зі словами вітання до слухачів звернулась Оксана БЯЛКОВСЬКА, проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності, наголосивши на важливості вивчення англійської мови задля розширення можливостей участі викладачів у міжнародних проєктах, стажуванні, а також викладанні предметів англійською мовою у стінах рідного ЗВО «ПДУ».

У свою чергу, слухачі висловлювали слова щирої подяки ректору університету Володимиру ІВАНИШИН за започаткування курсів, за підтримку ініціатив та сприяння можливості розвиватися і приймати участь у міжнародних проєктах. Також теплі слова подяки прозвучали на адресу керівника курсів і викладача Оксани КУЖЕЛЬ, за те, що мотивувала, підтримувала, спрямовувала кожного слухача до бажаного результату, намагалась допомогти подолати мовний бар’єр та страх говорити англійською мовою, за доброзичливу і дружню атмосферу на заняттях.

Усі слухачі, що отримали сертифікати, мають намір не зупиняться на досягнутому, а продовжити навчання на курсах у вересні, переходячи на вищі рівні, вдосконалюючи та розвиваючи свої мовні вміння.

Оксана КУЖЕЛЬ,

керівник курсів інтенсивного вивчення англійської мови

DSC_72241DSC_72491DSC_72591