В боях за Україну загинув наш випускник Микола РОЗДОБА. Вічна шана Герою!

Сумна звістка пекучим болем відгукнулася у серцях усієї великої нашої університетської  родини. 05 лютого 2023 року, біля населеного пункту Невельське Донецької області, у бою за Україну, виявивши стійкість і мужність, загинув  Микола РОЗДОБА – випускник факультету ветеринарної медицини Подільського державного аграрно-технічного університету.

Микола Вікторович народився 29.05.1994 року і зростав в селі Козлівка, Шаргородського району. Навчався у місцевій школі, та після її закінчення, у 2011 році, вступив до факультету ветеринарної медицини ПДАТУ (нині Заклад вищої освіти «Подільський державний університет»), який успішно закінчив у 2016 році та здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліста» за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина».

З першого дня повномасштабного вторгнення ворога на рідну землю, молодий чоловік, не вагаючись, став до лав ЗСУ. Старший лейтенант Микола РОЗДОБА на фронті виконував завдання командира стрілецької роти стрілецького батальйону, був надійним другом та опорою для побратимів.

Велика подяка за мужність та відвагу славному Воїну України!

Уся наша університетська спільнота висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Наше серце крається, душа болить і плаче…

Спочивай з миром, Герою! Вічна Слава Тобі у віках!