Участь у Європейському конгресі ветеринарних лікарів

Чеська асоціація ветеринарних лікарів дрібних тварин (CSAVA) за підтримки британської (BSAVA) та української асоціації (USAVA), а також Європейської федерації ветеринарних асоціацій дрібних тварин (FECAVA) створили спільну ініціативу, яка дозволила українським ветеринарним лікарям брати участь у 27-му Євроконгресі FECAVA, який відбувався спільно з 30-ю щорічною конференцією CSAVA. Від факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» приймала участь доцент, доктор ветеринарних наук Вікторія ЛЕВИЦЬКА.

Євроконгрес проходив у Празі з 8 по 11 червня 2022 року і об’єднав ветеринарних лікарів надаючи можливості для обміну знаннями та професійним розвитком.

Під час конгресу вдалось поспілкуватись з доповідачами та спробувати власними силами опанувати рекомендовані новітні процедури. На конгресі були представлені різноманітні досягнення у  онкології, неврології, кардіології, анестезіології, стоматології та діагностиці.

Українські ветеринарні лікарі висловили подяку всім залученим сторонам за підтримку цього проекту, метою якого є повернення українських лікарів до гідного людського та професійного середовища, якого зараз бракує нашій батьківщині під час війни.

Доцент, доктор ветеринарних наук

Вікторія ЛЕВИЦЬКА