Цикл Глобальних лекцій у ЗВО «Подільський державний університет»! Тема: «Поширені помилки при написанні для міжнародних журналів: як українські автори можуть покращити свої видавничі можливості?»

Шановні друзі та колеги! Чудова нагода покращити професійні навики у підготовці публікацій до закордонних журналів!

Запрошуємо на цикл глобальних лекцій, які започатковані нашим партнером The Grassroots Institute (Канада)!

Одним із напрямів його діяльності є видання наукових журналів із широкою міжнародною видимістю. У цій лекції Президент-засновник і програмний директор The Grassroots Institute доктор Хасрат Арджюменд (Dr. Hasrat Arjjumend), за інформаційної підтримки громадських інституцій та ряду університетів, наочно продемонструє і обговорить, які типові помилки допускають українські автори в англійських написаних чи перекладених текстах. Лекція міститиме практичну компоненту, завдяки чому науковці, які пишуть, або перекладають англійською мовою рукописи, отримають рідкісні знання і зможуть покращити свої наступні праці перед подачею в міжнародні журнали на 50-75%.

Чекаємо на вас 6 червня 2022 року о 15.00 (за київським часом) на платформі ZOOM.

Ця лекція БЕЗКОШТОВНА для осіб з БУДЬ-ЯКОЇ АКАДЕМІЧНОЇ ДИСЦИПЛІНИ.

Деталі https://www.grassrootsinstitute.ca/gli/common-errors-in-writing-for-international-journals.html?fbclid=IwAR1u9XWk-lsHG8oHWOvYbm6WWpfaeoi6xGgR24niecKvr97liLefV-aIyj0

lecture-promo2-hasrat_0606

Реєстраційна форма: 940 3814 7729

Із повним переліком лекцій можна ознайомитися за посиланням: https://www.grassrootsinstitute.ca/gli

Ці лекції є БЕЗКОШТОВНИМИ. Запрошуємо до завчасної реєстрації.

Алла ПЕЧЕНЮК, контактна особа від університету

Інформаційний партнер в Україні: ГО Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»

тел.: 0968385473