Традиційна зустріч випускників

28 травня 2022 року у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» було гамірно та шумно, адже до університету завітали випускники вишу на традиційну зустріч випускників. Щороку, в останню суботу травня, навчальний заклад гостинно відчиняє двері усім тим, хто причетний до творення історії сучасного університету. Для тих, хто пройшов разом із ним непростий, але успішний шлях.

Ведучий урочистої програми передав вітання усім присутнім від ректора ЗВО «ПДУ» професора Володимира ІВАНИШИН, зазначивши, що кожен з випускників може гордитись рідним закладом, його здобутками, досягненнями та перемогами.

Від випускників виступив із вітальним словом СТЕЦЮК Леонід Остапович, випускник 1972 року агрономічного факультету, керівник фермерського господарства Євроколос с. Гальчинці, Теофіпольського району, Хмельницької області, зазичивши навчальному закладу процвітання, перемог та нових здобутків.

Пройшовшись територією університету, аудиторіями, лабораторіями, кожен зауважив як змінюється університет: впорядковується простір, оновлюються аудиторії, наповнюються новітньою технікою лабораторії тощо.

Навчальний заклад за свою більш ніж 100-літню діяльність дав путівку у життя багатьом випускникам. Кожен з них важливий і рідний для Альма-матер, яка радіє досягненням кожного і сумує за тими, хто передчасно відійшов у вічність. Дуже цінно, що цього року на свято завітало близько 150 студентів різних років випуску. Вони мали можливість заново пережити хвилюючі моменти студентства, пройтися знайомими коридорами і аудиторіями, згадати юні роки та історії, пов’язані з ними.

Чимало таких історій збереглося і у пам’яті студентів, які стали випускниками 50 років тому. Вони зізналися, що навчальний заклад суттєво змінюється та оновлюється, адже за ці роки він змінився і став університетом, а ще 50 років тому це був інститут. «Нас вражає краса навчального закладу, територія, благоустрій – це наче якийсь палац. А ми вчилися в інституті і, на жаль, не в таких чудових умовах та і жили не в таких комфортних гуртожитках. Нас приємно радують зміни», – поділився враженнями випускник Павло Дмитрович СОКОЛЬВАК (1972 рік випуску, факультет механізації сільського господарства, ПІДПРИЄМСТВО «НЕМИРІВСЬКИЙ КОМБІНАТ КООПЕРАТИВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»  (хлібокомбінат)), і додав, що в групі, де були майже одні хлопці, атмосфера панувала сімейна. «Не дивлячись ні на що, ми були дуже дружні, жили у гуртожитках і ділилися всім, наче одна велика сім’я. І вже скільки років пройшло, а ми й досі збираємося разом і підтримуємо зв’язки», – підсумував випускник.

Павло Дмитрович із короваєм завітав до рідного навчального закладу, побажавши добробуту, щедрот та миру.

У актовій залі розважали гостей творчі колективи: хореографічний колектив Богдани СТАНДНИК із композицією «Ми діти України», солісти Ангеліна МУЛЯРЧУК із композицією «Цвіте терен» та Карина РУБАНОВСЬКА із піснею «Я жива».

Випускники ще довго розмовляли біля головного корпусу університету, згадуючи свої студентські роки й розповідаючи про свої здобутки, досягнення, звершення.

А через рік знову університет у своїх стінах гостинно прийматиме своїх вихованців-випускників із новими позитивними враженнями та емоційними розповідями.

Директорка центру виховної роботи

і соціально-культурного розвитку Ольга ПРОКОПОВА