ТАТО – ЗАХИСНИК СВОЄЇ СІМ’Ї ТА СВОЄЇ КРАЇНИ

Кожного року, в третю неділю вересня, українське суспільство відзначає Всенародний День Батька, нагадуючи світові про засадничі духовні та моральні цінності Батьківщини. Події, що сталися 24 лютого 2022 року змінили наш світогляд та цінності життя.

Свято на честь татусів виникло за ініціативою низки громадських організацій. Цей день лише підкреслює важливість ролі батька для сім’ї, рідних близьких, для держави і суспільства в цілому. Бо саме батько залишається лідером і опорою сім’ї. Від батька діти отримують не тільки любов і підтримку, а й духовну настанову на усе життя. Батько – це не просто слово. У ньому стільки почуттів. Для хлопчика тато – це приклад для наслідування, адже він сильний і сміливий, на всі руки майстер та захисник країни. Для дівчинки тато – це гордість.

Тому, куратор Юлія ЄВСТАФІЄВА разом зі здобувачами вищої освіти 4 курсу спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» провели виховний онлайн-захід і привітали своїх татусів зі святом. Подарували їм свою любов та увагу.

Ми вітаємо зі святом всіх батьків і бажаємо бути прикладом для сина і добрим чарівником для доньки, міцного здоров’я, світлої радості кожного дня та ПЕРЕМОГИ!!!

 

Куратор 4 курсу спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»
Юлія ЄВСТАФІЄВА