«Сучасний стан зелених насаджень та їх екологічна роль»

20 вересня 2022 року на кафедрі садово-паркового господарства, геодезії та землеустрою відбулася студентська науково-практична конференція «Сучасний стан зелених насаджень та їх екологічна роль». Захід проводився з метою активізації участі студентів в природоохоронній та дослідно-експериментальній роботі в галузі лісового та садово-паркового господарства. Його учасниками стали 16 представників спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» та 193 «Геодезія та землеустрій». Учасники конференції гідно презентували свої доповіді в галузі лісознавства, та садово-паркового господарства, обмінялися досвідом із збереження і примноження лісових культур свого регіону та виявили високий рівень підготовки, продемонстрували свої знання, творчі здібності, кмітливість і винахідливість.

Висловлюємо велику подяку всім учасникам за достойне представлення проведеної роботи та бажаємо нових успіхів і досягнень.

Петро БЕЗВІКОННИЙ