Розпочав роботу Консультаційний центр для надання допомоги вступникам щодо створення електронного кабінету та подання заяв у електронній формі

Приймальна комісія Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» запрошує усіх бажаючих скористатися послугами Консультаційного центру для надання допомоги вступникам щодо створення електронного кабінету та подання заяв у електронній формі.

У період до 28 липня наші фахівці допоможуть кожному абітурієнту, що вступає на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра ветеринарного спрямування) на базі свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, диплома «молодшого спеціаліста» чи «фахового молодшого бакалавра», зареєструвати електронний кабінет вступника, завантажити до кабінету усі необхідні документи та обрати оптимальну освітню програму.

З 29 липня для зазначеної вище категорії вступників відкривається можливість завантажити до кабінету мотиваційний лист та подати відповідну електронну заяву на обрану освітню програму.

Вступники на навчання для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти зможуть зареєструвати електронні кабінети з 01 серпня, а завантажити мотиваційні листи та подати відповідні електронні заяви - з 16 серпня.

Радимо усім категоріям вступників заздалегідь підготувати свої мотиваційні листи для подальшого їх прикріплення до відповідних електронних заяв. Мотиваційні листи пишуться в електронному форматі за допомогою текстового редактора та зберігаються на електронному носієві інформації. З детальною інформацією щодо мотиваційного листа, зразком мотиваційного листа, а також шаблоном для його написання можна ознайомитися на офіційному сайті Університету.

Якщо бажаєте отримати якісну освіту за європейськими стандартами і в подальшому високооплачувану роботу та перспективу професійного кар’єрного зросту, приєднуйтесь до лав студентів Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»!

За додатковою інформацією про можливість вступити на навчання для здобуття освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» та освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» звертайтеся до Приймальної комісії.

(32300, Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 12; телефони: (03849) 7-48-65, (096) 851-60-00, (067) 140-05-78).