Профорієнтаційна робота кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування

Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. Головним завданням цієї роботи є надання випускникам практичних порад і рекомендацій щодо особистісного розвитку та успішного вибору професійного шляху від фахівців.

Випускникам надається якнайповніша інформація про факультети і інститути Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» – про професії, умови вступу, студентський побут та дозвілля, а також можливість кожному абітурієнту особисто відчути атмосферу, яка панує у нас, та на власні очі переконатись у правильності вибору навчального закладу та майбутнього фаху.

З метою професійної орієнтації 23 березня 2023 р. завідувачем кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, професором Аллою ЧИКУРКОВОЮ і доцентом кафедри Наталією ПОКОТИЛЬСЬКОЮ проведено профорієнтаційний захід із учнями 10,11 класів Староушицького ліцею Староушицької селищної ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області. Також доцентами кафедри Олегом КУЧЕРОМ  та Ларисою ЧОРНОБАЙ відповідно до плану профорієнтаційної роботи проведено зустріч із здобувачами Кам'янець-Подільського фахового коледжу індустрії, бізнесу та інформаційних технологій спеціальності «Інформаційні технології».

У процесі профорієнтаційної роботи з представниками шкіл, ліцеїв, коледжів ми створюємо умови для виховання у майбутніх абітурієнтів свідомого ставлення до праці, почуття обов'язку при виборі професії, любові і поваги до праці і людей праці, дбайливого ставлення до майбутньої роботи.

Бажаємо майбутнім здобувачам успіху при вступі до нашого університету!

Інформацію підготувала

завідувач кафедри Алла ЧИКУРКОВА