Не навчанням одним

Щосуботи Асоціація українців у місті Картахена, яку очолює колишній аспірант Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» Олександр НОГАЧЕВСЬКИЙ організовує мітинги на підтримку України. Мітинги збирають тисячі українців, котрі проживають в регіоні.
Так, 4 червня на такому мітингу був присутній ректор ЗВО «ПДУ» Володимир ІВАНИШИН й усі учасники програми Еразмус+ від нашого університету. Ректор звернувся зі словами підтримки до вимушено переселених осіб, подякував асоціації та активістам громади за підтримку наших співгромадян у такий нелегкий час, запропонував і свою допомогу усім, хто її потребує.
Також Володимир Васильович зустрівся для неформальної бесіди зі студентами Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», які наразі навчаються в Політехнічному університеті Картахени за програмою Еразмус+. Були обговоренні питання академічного та побутового характеру.
Варто зазначити, що наші студенти активно складають сесію, захищають проєкти, беруть участь в студентському житті Еразмус спільноти і, взагалі, зарекомендували себе як працюючі та активні молоді люди, амбітні та цілеспрямовані.
Проєкт Еразмус+ - це надзвичайно цікава та корисна програма, яка, стала ще одним міцною сходинкою для нашої євроінтеграції та інтернаціоналізації в освітній простір світової спільноти.

Ірина ГУМЕНЮК

_viber_2022-06-07_12-04-24-381