На фронті загинув випускник Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» Василь Шлей

Трагічна звістка сколихнула всю університетську родину. Під час захисту України і її територіальної цілісності, в ході виконання бойового завдання в Донецькій області, внаслідок артилерійського обстрілу, загинув військовослужбовець, капітан ШЛЕЙ Василь Сергійович, 1992 р.н.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Асоціація ветеранів "За Україну. За її волю"

Василь Сергійович був уродженцем міста Хотин, а також кадровим офіцером. У 2013 році успішно закінчив навчання у ПДАТУ за спеціальністю «Екологія». Його війна з окупантами розпочалась ще у 2014 році, він був учасником бойових дій. Поховали Героя 27 серпня 2022 року в м.Чернівці.

Ректорат, профком та вся університетська спільнота висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин про захисника України назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають! Вічна пам’ять Герою!"

Пресс-центр ЗВО «ПДУ»
за інформацією соціальних мереж