Міжнародний тиждень в межах проєкту Еразмус+ К 107.

30 травня у Політехнічному університеті Картахени (Іспанія) розпочався Міжнародний тиждень в межах проєкту Еразмус+ К 107. У заході взяла участь делегація Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» на чолі з ректором Володимиром ІВАНИШИН
З вітальним словом до делегатів із 40 університетів різних країн світу звернувся проректор з міжнародних зв’язків та інтернаціоналізації UPCT професор Рафаель Толедо, який привітав усіх присутніх та особливо відзначив участь у заході ректорів провідних ЗВО.
З презентацією Політехнічного університету Картахени виступила директор відділу міжнародних зв’язків Беатріс Марін, яка зауважила про те, що наразі в іспанському університеті навчається 6600 студентів, працює 900 науково-педагогічних працівників, підписано більше 200 грантових угод та близько 450 студентів беруть участь у програмах академічної мобільності. Окрім Еразмус+ в університеті діють також програми МА Mobility та Golodrina.
Професор Анхель Лопес, координатор програм із глобального розвитку розповів присутнім про проєкт створення Єдиного Європейського Університету на базі існуючого альянсу 8 університетів із залученням нових потенційних партнерів, одним із яких також виступить ЗВО «ПДУ». Дана презентація викликала особливо жваву дискусію присутніх делегатів.
Цікавий інтерактивний культурно-освітній захід із засвоєння іспанської мови та традицій представила директор мовної служби міжнародного офісу UPCT Хуана Марія Бельчі.
Насамкінець учасники заходу мали змогу поспілкуватись між собою з метою налагодження майбутньої співпраці та зробили спільне фото у мальовничому внутрішньому дворику університету.
Ввечері на учасників Міжнародного тижня чекала цікава екскурсія старовинним портовим містом.

Ірина Гуменюк