«Лекція на 5+» від інституту безпеки та управління Поморської академії в Слупську (Польща)

Інститут безпеки та управління Поморської академії в Слупську (Польща) запрошує на першу лекцію третього випуску програми «Лекція на 5+».  Лекція відбудеться 19 травня 2022 року о 18:00 (GMT+1).

Подія буде доступна на платформі вебінару ClickMeeting та транслюватиметься на каналі YouTube.

Лекцію «Міжнародне антикризове управління» прочитає проф. дипл. інж., д.х.н. Павло Нечас, к.т.н., MBA. Автор виступу – професор факультету безпекових досліджень та віце-декан з науки, досліджень і розробок факультету політології та міжнародних відносин Університету Матея Бела в Банській Бистриці.
        Професор Нечас є членом значущих інституцій та наукових і професійних комітетів у Словаччині, країнах НАТО та ЄС, а також є автором багатьох монографій, книг, статей і статей з політології, міжнародних відносин, безпеки та оборони, опублікованих по всьому світу.
        Напрями, що розглядаються під час лекції: Кризи та кризові явища, основні ознаки кризи в суспільстві, об’єктивна та суб’єктивна природа кризи, невизначеність, розвиток кризи, кризова ситуація та надзвичайна подія, розуміння кризового управління, фази антикризового управління, прогноз виникнення і розвиток кризи, запобігання та кризове регулювання, завдання докризового антикризового управління, завдання антикризового управління під час кризи, завдання посткризового управління
         Модератор: dr hab. Януш Гершевський, проф. AP

  Директор Інституту безпеки та управління

         Ведучий: dr hab. Марек Лукасик, проф. АП- проректор з розвитку та співробітництва

 

Приєднатися до лекції можна за допомогою: Click Meeting platform:

https://akademiapomorska.clickmeeting.com/wyklad-na-5-19-05

 

YouTube:

https://youtu.be/aYQVwG71FDo