Курси англійської мови

У квітні 2022року на базі ЗВО «ПДУ», за ініціативи Ректора університету Володимира ІВАНИШИН, було створено Курси інтенсивного вивчення англійської мови, керівником яких призначено фахівця з міжнародною сертифікацією, CELTA тренера Оксану КУЖЕЛЬ.

Ініціатива викликала неабиякий інтерес серед співробітників. Широка можливість участі в академічній мобільності за кордоном, участь у міжнародних конференціях в Європі, навчання іноземних студентів англійською мовою мотивує викладачів, спонукає до руху вперед. Проректори, декани, завідувачі кафедрами, професори, доценти, викладачі й усі бажаючі співробітники залюбки сіли за парти і пройшли тестування на визначення рівня володіння англійською мовою. За результатами тестування, було сформовано 4 групи різних рівнів (Beginner, Elementary, Pre-Intermediate та Intermediate), загальною кількістю в 32 слухачі, які розпочали навчання 12-14 квітня.

Університет пишається своїм професорсько-викладацьким складом, який готовий вчитися, розвиватися, вдосконалюватися і відроджувати Україну, навчаючи українських студентів та готуючись до роботи з іноземними студентами.

Elementary Pre-Intermediate
Intermediate