ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

4 березня 2023 року на базі Хмельницького кооперативного торгівельно-економічного інституту відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України. Здобувачі освіти з усіх куточків нашої області захищали свої наукові проєкти у дистанційному форматі і доводили голові та членам журі (голова журі – доцент кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва Анатолій ДИМЧУК, члени: доцент кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва Юлія ЄВСТАФІЄВА, доцент кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Юлія ГОРЮК) аргументованість, доцільність проведених досліджень та демонстрували отримані результати у наукових секціях.

Юні МАНівці вразили представленням робіт, постерами та презентаціями. Вітаємо з досягнутими результатами та бажаємо в подальшому нових здобутків, мирного неба на нашій рідній Україні.

доцент кафедри технології виробництва
  і переробки продукції тваринництва