Грамотність – запорука успіху

8 вересня відзначають Міжнародний день грамотності. Це один із Міжнародних днів, що відзначається Організацією Об’єднаних Націй (відповідно до рішення 14-ї сесії ЮНЕСКО).

Міжнародний день грамотності презентує здобутки та досягнення усього людства. Адже грамотність — це один із критеріїв, що характеризує передове ідейне суспільство. За даними ООН сьогодні у світі нараховується близько 4 мільярдів грамотних людей, понад 860 мільйонів дорослих людей є неписьменними, 100 мільйонів дітей не навчаються у школі. Однак, навіть ті представники розвинених країн, які відносяться до грамотних, не відповідають цьому титулу. Міжнародний день грамотності особливо звертає увагу і на цю проблему. Крім того, світова громадськість намагається підняти престиж грамотності.

Головною метою даного дня є зосередження уваги людей на вагомості грамотного і всебічно розвиненого життя суспільства, а також необхідності донесення до усіх народів світу основного меседжу – надзвичайно важливо бути грамотним для кожної людини та для суспільства в цілому  .

Граматика - вкрай важлива наука для кожної людини на планеті. Вона генерує нашу культуру і дозволяє формувати навички правильного спілкування.

Вітаємо усіх із Міжнародним днем грамотності! Бажаємо постійно підвищувати свій рівень знань, прагнути до кращого, адже кордонів досконалості не існує!

 

Директорка центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку Ольга ПРОКОПОВА