До дня вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

Заклад вищої освіти «Подільський державний університет» до Дня вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні  організовує наступні заходи (дистанційно):

1. ІІІ Всеукраїнський конкурс плакатів та малюнків на тему  «Хліб. Голодомори  в Україні, як геноцид»

Учасниками можуть бути всі бажаючі: учні загальноосвітніх шкіл, здобувачі освіти коледжів та університетів, учителі та викладачі, просто громадяни.

Умови:  Приймаються оригінальні (авторські!) плакати та малюнки.

Теми: - Голодомори в Україні та їх наслідки;

• Хліб: сучасні реалії України

Формат (розмір) плакатів – стандарт А1-А2 (без рам), малюнків - різний. Техніка виконання плакатів – будь-яка (включаючи колаж). До оригінальних картин слід зробити опис, в якому вказати що саме відображено на малюнку (події, особи, час, місце тощо), в чому полягає символізм загалом картини чи окремих елементів та ін. Подані плакати (малюнки) будуть експонуватись в музеї Хліба університету протягом року.

Конкурсні роботи можна представляти в електронному варіанті за посиланням http://surl.li/dspey  або  подавати  безпосередньо в університет або направляти поштою (Нова пошта, відділення № 9,  м. Кам’янець-Подільський).

Термін подання: з 15 до 30 листопада.

Контактна особа: Вахняк Василь Степанович, телефон: (067)3677223   е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. За необхідності плакати будуть повернуті виконавцям!

1. Конкурс “малих” літературних форм на тему «Хліб - слава і трагедія українського народу».

Умови: Приймаються лише авторські! віршовані (вірші, ода) і прозові (есе, розповіді, оповідання об’ємом до 5 друкованих сторінок, учнівські творчі роботи) присвячені таким напрямкам:

• Хліб. Слава Хліборобу (прославлення Хліба в історичній ретроспективі і в сучасності; Хліб і Україна та українці; прославлення праці хлібороба та увінчання хліборобської родини чи окремих персон);
  • Голодомори в Україні (трагічна сторінка в історії нашого народу, пам'ять про невинно убитих внаслідок голодомору, геноцид шляхом голодомору і сучасні воєнні події тощо).

Термін подання: з 15 листопада до  30 листопада.

Контактні особи: Вахняк Василь Степанович, телефон: (067)3677223   електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1. Благодійна акція: «Подаруй книгу!»

(для музею Хліба – про хліб та на тему голодоморів в Україні: сучасні і старі видання (зокрема і ті, що використовувались), брошури, статті з газет  і журналів…)

Термін подання: з 15 листопада безстроково.

Контактні особи: Вахняк Василь Степанович, телефон: (067)3677223,   електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.