А ЯБЛУНЕВИЙ САД ВЖЕ ЦВІТЕ БІЛО, БІЛО…

apple_flower

Кафедра садівництва і виноградарства факультету агротехнологій і природокористування ЗВО «ПДУ» висловлює щиру подяку за фінансову підтримку і сприяння ректору університету, професору Володимиру ІВАНИШИН в наданні матеріальної допомоги для покращення матеріально-технічної бази та підвищення рівня підготовки здобувачів вищої освіти, а також керівнику ФГ «Богун» Олексію ОВЧАРЕНКО та його колективу в забезпеченні садивним матеріалом (в кількості 3000 молодих дерев яблуні колоновидних сортів) для закладання інтенсивного яблуневого саду на території НДЦ «Поділля» Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Також висловлюємо глибоку вдячність всім науково-педагогічним працівникам та лаборантам факультету агротехнологій і природокористування за активну участь в закладанні саду та догляді за молодими саджанцями – такій  нелегкій, відповідальній і клопітливій праці.

Оксана МУЛЯРЧУК

завідувач кафедри, кандидат с.-г. наук, доцент