Продовжуємо працювати за програмами академічної мобільностіі «Еразмус+»

В рамках стажування та навчання за програмою «Ерасмус +» перша група наших здобувачів отримала можливість пройти стажування навчання в Іспанії. Завдячуючи проєкту, наші здобувачі та співробітники зможуть покращити свій науково-професійний рівень в одному із передових університетів Європи.

21 лютого 2022 року в Політехнічному університеті Картахени (м. Картахена, Іспанія) відбулася робоча зустріч координатора програми Еразмус+ в Іспанії, голови Асоціації українців в Іспанії Олександра НОГАЧЕВСЬКОГО,  докторантки Лілії ПРОКОПЧУК і здобувача освітньо-наукового рівня доктора філософії  Сергія ПОГРЕБНЯКА, які проходять стажування за програмою академічної мобільності, що фінансується Євросоюзом.

Зауважимо, що Заклад вищої освіти «Подільський державний університет» єдиний серед ЗВО України, здобувачі і співробітники якого зараз мають змогу проходити академічне стажування за програмою Еразмус+ в іспанських ЗВО.

Здобувачі зустрілися з керівником міжнародного відділу Давидом Морал, який роз'яснив правила і особливості проходження стажування. Також відбулася реєстрація в базі Еразмус+.

На черзі зустріч студентів зі своїми науковими керівниками і початок роботи відповідно до теми наукового дослідження.

Дякуємо «Еразмус +» за надану можливість, будемо прикладати всіх зусиль, щоб наша співпраця продовжувалась і набирала обертів.

Проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності,
доктор економічних наук, доцент
Оксана БЯЛКОВСЬКА